Co jsou granitové a křemenné dřezy?

Dřezy z kompozitních materiálů se vzhledem ke svým vlastnostem stávají stále oblíbenější součástí našich kuchyní. Oproti nerezovým dřezům mají dřezy granitové řadu výhod a díky tomu zaznamenávají v poslední době velký rozmach. Kvalitní granitový dřez nelze při běžném používání prakticky poškodit a po celou dobu životnosti si zachovává stále stejný vzhled.

Dřezy řady Anfra a Brenor  jsou vyráběny z přírodního drceného kamene pojeného akrylátovou pryskyřicí s přidáním barviv. Naše granitové a křemenné dřezy jsou v celém svém objemu homogenní, čímž se zásadně liší od levných napodobenin, které jsou vyrobeny z plastu a pouze jejich vrchní vrstva napodobuje granitový či křemenný materiál.

Díky kvalitě materiálu i výroby, si Vám můžeme dovolit nabídnout nadstandardní záruku 10 let na dřezy Brenor a 3 roky na dřezy Anfra.

Ke všem dřezům navíc obdržíte zdarma sifon s možností napojení myčky a drtiče odpadů a excentrické lankové ovládání výpustě.

Granitové dřezy Brenor - jsou složeny z 80% drcené žuly a  s 20% akrylátového pojiva s příměsí barviv.

Křemenné dřezy Anfra - jsou složeny z 70% drceného křemene a s 30% akrylátového pojiva s příměsí barviv.

 

Společné vlastnosti granitových a křemenných dřezů:

  • Moderní design
  • Vysoká tepelné odolnost- dřezy odolávají teplotám 230 °C.
  • Vysoká pevnost materiálu- díky homogennímu materiálu v celém objemu jsou naše dřezy při běžném používání  prakticky nezničitelné, nevznikají zářezy a rýhy např. od kuchyňských nožů.
  • Vysoká chemická odolnost- kompozitní materiál je odolný i vůči silným chemikáliím.
  • Stálobarevnost- dřezy Anfra a Brenor se vyznačují stálou barevností. Dřezy působí po celou dobu své životnosti stále jako nové.
  • Hygienická nezávadnost- nečistoty, barviva a další nežádoucí látky neulpívají na povrchu dřezu. Z toho plyne i mimořádná nenáročnost na údržbu dřezu.

Doprava ZDARMA

Profisink plus s.r.o.

Sokola Tůmy 1099/1, 
709 00 Ostrava - Hulváky

IČ: 28627377
DIČ: CZ28627377