Granitové dřezy a baterie Brenor

Vysoce kvalití granitové dřezy Brenor s vlastnostmi a zhledem přírodního kamene. Granitové dřezy se stávají stále více oblíbenými nejen pro své vlastnosti, ale také díky svému design, který vdechne Vaši kuchyni moderní vzhled. Díky speciální technologii výroby se řadí granitové dřezy Brenor mezi špičku na trhu za příznivou cenou a s nadstandardní zárukou 25 let! Dřezy jsou vyrobeny z přírodní drcené žuly pojené pryskyřicí. Vzhledem k vysokému podílu kameniva (80%) jsou tyto dřezy prakticky nepoškoditelné a po celou dobu užívání si zachovávají stále stejný vzhled, čímž se zásadně liší od levných napodobenin granitového materiálu. Spolu s granitovou baterií ve stejném odstínu vytvoříte skvělý set do vaší kuchyně.

Koupelnová umyvadla Brenor

V nabídce naleznete umyvadla různých designů i velikostí. Tato umyvadla jsou vyráběna z drceného mramoru, pojeného polyesterovou pryskyřicí. Vnější povrch umyvadel je tvořen z hygienické keramiky. Vzhledem k použitým materiálům i kvalitě výroby je na umyvadla Brenor poskytována záruka 10 let!

 


Baterie Blue Water

Celkový dojem interiéru jistě vytváří i kuchyňské a koupelnové baterie. V naší nabídce naleznete širokou škálu vodovodních baterií od rustikálního stylu až po baterie v moderním designu. Vybírat můžete jak z klasických nerezových baterií, tak i z baterií pozlacených, titanových, ocelových atd. Za povšimnutí jistě stojí i baterie granitové, které svým barevným provedením odpovídají barevné škále granitových dřezů Brenor.

 


Hydromasážní vany a sprchové kouty Durasan

Hydromasážní vany i hydromasážní sprchové kouty Durasan Vás překvapí jsou vyráběny ze sněhově bílého akrylu. Pro pohon masážních trysek se používají pneumatické pumpy značky Whirlpool. Za velmi příznivou cenu si můžete dopřát luxus v domácím soukromí. Vany i sprchové kouty se vyrábějí jak v levé tak i v pravé variantě.

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Doprava ZDARMA

Profisink plus s.r.o.

Sokola Tůmy 1099/1, 
709 00 Ostrava - Hulváky

IČ: 28627377
DIČ: CZ28627377